جستجو   :  
تعداد :8          صفحه 1 از 1
پف آلودگی زیر چشم ها
ف کردن زیر چشم ها در بالغین می تواند یک پدیده طبیعی باشد . دو عامل موجب پف کردن زیر چشم و تورم پلک پایینی می گردند یکی شل شدن پوست و دیگری تورم چربی کاسه چشم که موجب به جلو رانده شدن پلک پایینی می شود - پلک پایینی چون نسبت به پلک بالایی بیشتر در معرض نور آفتاب قرار می گیرد
ادامه ...
مبارزه با نفخ و اسپاسم شکم
الیاف موجود در سبزیجات به سختی فیبرهای موجود در میوه ها نیست بخصوص هنگامی که از سبزی های تازه و شاداب برای مصرف استفاده نماییم.الیاف فیبری موجود در سبزیها با تحریک نسبی منطقه ملتهب در دستگاه گوارش سبب ازدیاد خون در بافت ملتهب شده و همین امر باعث بهبودی و التیام آن خواهد شد. بنابراین میتوان در ناراحتی های گوارشی از سبزی و آب میوه ها، بهره کافی برد. از جمله بیماریهای گوارشی، سوءهاضمه می باشد که امروزه بسیار شایع است. عوامل مؤثر در بروز سوءهاضمه شامل: استرس، اضطراب، شهرنشینی، تنگناهای زندگی، کمی تحرک، تنش های روحی روانی، مشغله شغلی و اداری، تغذیه غلط و بی موقع و ... می باشد که بصورت نفخ، درد و اسپاسم شکم که از معمولی ترین نشانه های آن می باشند، ظاهر می گردد.
ادامه ...
جایگزینی برای آنتی‌بیوتیک‌ها
⬅️سپید: چگونه می‌توان با باکتری‌ها مقابله کرد؟ چند دهه است که پاسخ این سوال تقریبا یک چیز است: آنتی‌بیوتیک‌. اما در طول 20 سال گذشته، این گزینه در حال از دست دادن اثربخشی خود است به طوری که باکتری‌ها شروع به مقاوم شدن در برابر آنتی‌بیوتیک‌ها کرده‌اند.
ادامه ...
اثرات الکل برقلب
ژوهش های اخیر نشان می‌دهند افرادی که به‌طور افراطی الکل (اصطلاحا مشروب )مصرف می‌کنند در خطر ابتلا به انواع بیماری هاهستند.درباره اثرات الکل برقلب (اثرات مشروب برقلب ) مقاله هاومطالب متعدد ومتنوعی نگاشته شده واثرات مشروبات الکلی بر قلب رابیان می نمایند .این بیماری های قلبی متنوع بوده وبرخی از آنها شامل فیبریلاسیون دهلیزی، آنژین قلبی و نارسایی احتقانی قلب و.....هستند.
ادامه ...
اطلاعات مفيد درباره بیماری کبد چرب
اطلاعات مفيد درباره بیماری کبد چربانباشته‌ شدن چربی در سلول‌های کبدی می‌تواند به التهاب این سلول‌ها منجر شود. کبد نقش مهمی در سوخت و ساز و شکستن چربی‌ها در بدن دارد. در صورت بروز اختلال در آن، چربی در کبد رسوب کرده و موجب بروز کبد چرب می‌شود.
ادامه ...
ژلوفن در چه افرادی منع مصرف دارد؟
ژلوفن در چه افرادی منع مصرف دارد؟
ادامه ...
لخته

ادامه ...
مقالات و تحقیقات دکتر هادی زاده

ادامه ...

   1   

قلب و عروق

×